TürkSer
Ürünler
Ürünler
Her hakkı TürkSer'e aittir © 2006 - 2010
adiabatic, adyabatik, adyabatik soğutma, adyabatik soğutucular, anemostad, baca sistemleri, bacasız davlumbaz, bekir cansevdi, blower system, buhar jeneratörleri, buhar kazanları, canopy, cüneyt aksüyek, çamaşır chute, çamaşır şut, çift cidarlı davlumbaz, çöp chute, çöp şut, damper, davlumbaz, diffuser, difüzör, dilek cansevdi, ebru akdeniz, ecomesh, eco-mesh, ecotor, eco-tor, Eco-TOR, ekipman, endüstriyel havalandırma, endüstriyel mutfak davlumbazları, enerji santralleri, erdal tekan, exhaust hoods, filtre soğutması, gaz türbinleri, grilles, halil öztürk, havalandırma, havalandırma ekipmanları, hibrit destek soğutma ünitesi, hood, hücreli aspiratör, ısı geri kazanım cihazı, ısıtma, ideal ventilation solutions, iklimlendirme, imalat, ivs, ivsas, ivsaş, izmir, İZMİR, jet nozul, jet nozzle, kanal, kanal fan, kanal filtre, kitchen hood, klape, klima santrali, kombi dolabı, kondenser soğutması, louver, louvre, mekanik tesisat, menfez, montaj, mutfak havalandırması, otel mutfak, otomatik kontrol sistemleri, paddle box, proje, radyan su soğutma kulesi, residential ventilation, resirküle davlumbaz, soğuk depo, soğuk oda, soğutma, soğutma bacası, soğutma grupları, su arıtma, swirl diffuser, swirl difüzör, şartlandırma, taahhüt, teknik servis, turkser, türkser, türkser group, türkser grup, uv davlumbaz, ventilatedhood, ventilation
Site Kullanım Şartları
Gizlilik
Site Haritası
Eco-TOR® Hibrit Destek Soğutma Sistemi
Eco-TOR
Eco-TOR®
Eco-TOR® Hibrit Destek Soğutma Sistemi
Eco-TOR® HİBRİT DESTEK SOĞUTMA SİSTEMİ

Eco-TOR® Destek Soğutma Sistemi;

orta ve büyük ölçekli hava soğutmalı, kondenserli soğutma
cihazlarında (chiller, paket tip klima cihazları, rooftop
cihazlar, merkezi sistem kondenserli soğuk oda ve dolap
sistemleri, endüstriyel soğutma tesisleri, vb.) ve kuru
soğutucularda serpantin önüne monte edilerek kullanılan,
kondenserler için destek soğutma sistemidir.

Eco-TOR® Destek Soğutma Sistemi, eski veya yeni tüm hava soğutmalı cihazlarda ve endüstriyel soğutma sistemlerinde, özel dizayn edilen esnek karkas yapısı ile kolaylıkla uygulanabilir.

Eco-TOR® Destek Soğutma Sistemi, tarafımızdan geliştirilen, özel yazılım ile çalışan mikro işlemcisi ile cihazların verimini arttırırken, işletmeye de kontrol, ölçme ve izlemede pek çok kolaylık ve imkan sunmaktadır.

Eco-TOR® ile hava soğutmalı kondenserli sistemin, hibrit hale dönüştürülmesi esnasında, soğutma cihazının üreticisi tarafından belirlenmiş, teknik hiçbir değerine ve yapısına müdahale edilmez.

Eco-TOR® Destek Soğutma Sistemi sayesinde, yaratılan ilave soğutma için, sisteme herhangi bir soğutucu akışkan ilave edilmez. Eco-TOR® Destek Soğutma Sistemi, işletmelere ekonomi sağladığı gibi, ekolojik, çevre dostu bir sistemdir.

Eco-TOR®; TANIMI VE GENEL YAPI

Eco; ekonomik, ekolojik.

TOR; nemlendirici ağ.

Karkas yapı; nemlendirici ağ ve nemlendirici fıskiyeleri taşıyan, mevcut hava soğutmalı soğutma cihazlarına uyumlu, özel konstrüksiyon.

Nemlendirici fıskiyeler ve fıskiyeler ile ilgili su tesisatı; kolay bağlantılı ve hava soğutmalı soğutma sistemine ve Eco-TOR® hibrit ile uyumlu tesisat yapısı.

Mikro işlemci; özel yazılımı ile çalışan mikro işlemci, bulundukları ülke, şehir, coğrafi konumunun iklim, hava, nem koşulları ve çevre şartlarını sürekli izleyip, bunlara bağlı mevcut soğutma sisteminizin maksimum verimde çalışmasını kontrol eder.

Su şartlandırma ünitesi; nemlendirme fıskiyelerinin ve soğutma sistemi serpantininin kirlenmesini önleyici su hazırlama ve basınçlandırma sistemi.

UYGULAMADA İSTENENLER

Eco-TOR®
sisteminin, mevcut soğutma sistemine montajında, yumuşak şebeke veya kuyu suyu ya da demineralize su ile beslenmesine ihtiyaç vardır. Su debisi, kullanım noktası ve uygulanacak cihaz büyüklüğüne göre belirlenir.

Eco-TOR®
sistemi, elektrik enerjisi ile çalışır. Tüketilen elektrik enerjisi, cihaz büyüklüğü ve yapısına bağlı olarak 100~500W arasında değişir.

Eco-TOR®
sistemi, mevcut soğutma sisteminizin kumandasına entegre edilerek otomatik olarak çalışır veya durur.

İSTEĞE BAĞLI UYGULAMALAR

n  Arzu edilmesi durumunda, zamana yada kompresör basıncına bağlı çalışma düzeni
n  Merkezi bina otomasyon sistemine entegrasyon
n  Uzaktan izleme ve kontrol
n  Enerji tasarruf miktarı ölçümü

Eco-TOR® UYGULAMASI
Eco-TOR
TürkSer Group
n  Bu ürün TÜBİTAK'ın KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı'ndan yararlanılarak geliştirilmiş olup, ürün hizmet ile ilgili tüm sorumluluk TürkSer'e aittir.
Eco-TOR® Sunumları
Eco-TOR® E-Katalog
Eco-TOR Tanıtım
Doğalgaz Kombine Çevrim Santralleri ve Eco-TOR®
Jeotermal Enerji Santralleri ve Eco-TOR®
10th Rehva World Congress 2010 Eco-TOR® Bildirisi
Eco-TOR® Tanıtım ve Kurulum Video'ları