TürkSer
Ürünler
Ürünler
IVS® - 4M®
Her hakkı TürkSer'e aittir © 2006 - 2010
adiabatic, adyabatik, adyabatik soğutma, adyabatik soğutucular, anemostad, baca sistemleri, bacasız davlumbaz, bekir cansevdi, blower system, buhar jeneratörleri, buhar kazanları, canopy, cüneyt aksüyek, çamaşır chute, çamaşır şut, çift cidarlı davlumbaz, çöp chute, çöp şut, damper, davlumbaz, diffuser, difüzör, dilek cansevdi, ebru akdeniz, ecomesh, eco-mesh, ecotor, eco-tor, Eco-TOR, ekipman, endüstriyel havalandırma, endüstriyel mutfak davlumbazları, enerji santralleri, erdal tekan, exhaust hoods, filtre soğutması, gaz türbinleri, grilles, halil öztürk, havalandırma, havalandırma ekipmanları, hibrit destek soğutma ünitesi, hood, hücreli aspiratör, ısı geri kazanım cihazı, ısıtma, ideal ventilation solutions, iklimlendirme, imalat, ivs, ivsas, ivsaş, izmir, İZMİR, jet nozul, jet nozzle, kanal, kanal fan, kanal filtre, kitchen hood, klape, klima santrali, kombi dolabı, kondenser soğutması, louver, louvre, mekanik tesisat, menfez, montaj, mutfak havalandırması, otel mutfak, otomatik kontrol sistemleri, paddle box, proje, radyan su soğutma kulesi, residential ventilation, resirküle davlumbaz, soğuk depo, soğuk oda, soğutma, soğutma bacası, soğutma grupları, su arıtma, swirl diffuser, swirl difüzör, şartlandırma, taahhüt, teknik servis, turkser, türkser, türkser group, türkser grup, uv davlumbaz, ventilatedhood, ventilation
Site Kullanım Şartları
Gizlilik
Site Haritası
IVS® - 4M® Mutfak Havalandırma Sistemi
Mutfak Havalandırma Sistemi
Kent yaşamı kültürünün gelişmesi ile birlikte, bu gelişmelere paralel ivme kazanan bir başka olgu da; toplu yemek veya hazır gıda merkezlerinin gelişmesidir. Örneğin; her alışveriş merkezinde birkaç yiyecek alanı bulunurken, diğer taraftan turizm sektörü, konuklarına sınırsız olanaklar sunmakta ve mevcut yerleşkede birkaç restoran ve bir kaç farklı mutfaktan, konuklara farklı seçenekler sunma gayreti içindedirler. Hazır yemek ve ikram hizmetleri faaliyetleri de, günümüzde hızla gelişmekte olan bir başka sektördür. Tüm bu gelişmeler, bazı gelişmeler, bazı zorlukları ve rahatsızlıkları da beraberinde getirmiştir. Bu zorluk ve rahatsızlıklar, çevrenin kirletilmesi ve enerji tüketiminin artması olarak tanımlanabilir. Mutfak havalandırması, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinin oldukça karışık ve zor bir konusudur. Bu konu, sistem dizaynı ve ekipmanları ile tam bir bütünlük içerisinde olmalıdır. Mutfak havalandırması, koku ve dumanların giderilmesi, yangın güvenliği, havalandırma, hijyen, iklimlendirme, yiyeceklerin kalitesi, personelin verimliliği, enerji tasarrufu ve tesisin olumsuz imaj oluşumunu önleme açısından da çok önemlidir. Bu kadar karmaşık olan mutfak havalandırmasının, işletme ve ilk yatırım maliyetleri de oldukça yüksektir. Bütün bunlara rağmen, pek çok tesiste mutfak havalandırması sorunludur. Bu sorunlu sistemler otel, hastane, cafe-bar ve restoranların kendisini rahatsız ettiği gibi, çevresini de rahatsız ederken, verimsiz ve sonuçsuz maliyetlerle, işletme ve ülke bütçesine de zarar vermektedir.

İyi ve doğru ekipmanlar ile yapılmış bir mutfak havalandırması, işletmeye üç ana yarar sağlar.

n  Endüstriyel mutfakların konfor ve kalitesini arttırmak
n  Personel verimliliği, hijyen ve sunum güvenilirliğini arttırmak
n  Sunulan yemeğin, hijyen ve lezzetini arttırmak

Bu faydaların yanında, iyi ve doğru yapılmış bir mutfak havalandırmasının önemli sonucu ise; iklimlendirme sistemlerinin, ilk tesis ve işletme maliyetlerini de önemli oranlarda azaltabilmesidir.


IVS® - 4M®

Modüler Mutfak Havalandırma ve klima ekipmanları etkin, verimli, hijyenik, estetik, esnek, modüler, kaliteli Mutfak Havalandırma ekipmanlarını, tasarımcı, yatırımcı, yüklenici, uygulayıcı ve kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.


IVS® - 4M®

Modüler Mutfak Havalandırma ve klima ekipmanları, eski ve yeni tüm mutfaklara uyabilen farklı yapıları ile tüm tesislere kolaylıkla adapte edilir.


IVS® - 4M®
ve çözüm ortaklarının güçlü teknik kadroları, projelendirmeden uygulamaya sizlere kolay, hızlı ve ekonomik çözümler sunarlar. Üretmekte olduğumuz Modüler Mutfak Havalandırma ve klima ekipmanlarımızı; otel, hastane, askeri tesisler, restoran, alışveriş merkezleri, işyerleri ve cafe-bar gibi mekânlarda güvenle kullanabilirsiniz.

IVS® - 4M® Ürün Portföyünde;

n  Endüstriyel Mutfak Davlumbazları
n  Mutfak Tavan Uygulamaları
n  Kanal Tipi Yağ Filtre Hücreleri
n  Egzoz Fanları
n  Taze Hava ve Isı Geri Kazanım Sistemleri
n  Koku ve Duman Filtre Hücreleri
n  Yağ (Egzoz) Kanalları
n  Mutfak Otomasyon Sistemleri
n  Mutfak Klima Cihazları
n  Servis Ekipmanları

yer almaktadır.
IVS
4M
YPMD
IVS® - 4M® E-Katalog